Embassy Central
Ostatnie 50 jednostek w luksusowym projekcie z pełnym wyposażeniem
Kluczowe informacje
| Typ | Kondominium |
| Ukończenie | W budowie — 2027 |
| Łączna liczba lokali | 474 |
| Dostępne lokale | 50 |
| Powierzchnia | 33 – 56 m² |
| Zakres cenowy | 366 625 zł – 676 935 zł |
| Cena za m² | 11 110 zł/m² |
Opis
Embassy to ekskluzywny projekt deweloperski oferujący ostatnie 50 dostępnych jednostek z łącznie 474 apartamentów. Każda jednostka jest w pełni umeblowana i wyposażona, gotowa do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu. Deweloper oferuje wyjątkowe "Shocking Price" - najniższe ceny dla inwestorów tajskich i chińskich, co czyni ten projekt niezwykle atrakcyjną propozycją inwestycyjną.
Projekt składa się z trzech budynków (A, B, C) i oferuje różnorodne typy jednostek - od kompaktowych apartamentów jednopokojowych o powierzchni 33 mkw., po przestronne dwupokojowe apartamenty do 56 mkw. Apartamenty są dostępne z widokami na miasto, ogród lub basen, z różnymi ekspozycjami zapewniającymi optymalne doświetlenie i komfort. Ceny startowe dla apartamentów dwupokojowych zaczynają się od zaledwie 81 636 bahtów za metr kwadratowy, oferując wyjątkowy stosunek jakości do ceny.
Lokalizacja projektu przy Jomtien 2nd Road w Banglamung, Chonburi, zapewnia łatwy dostęp do infrastruktury i atrakcji regionu. Projekt oferuje różnorodne udogodnienia wspólne, w tym baseny, tarasy widokowe i przestrzenie ogrodowe. Każda jednostka została zaprojektowana z myślą o maksymalnym komforcie mieszkańców oraz optymalizacji potencjału wynajmu.
Inwestycja w Embassy to doskonała okazja dla inwestorów poszukujących w pełni wyposażonych nieruchomości gotowych do generowania przychodów z najmu. Atrakcyjna struktura cenowa z różnymi poziomami rabatów (FN Price, TN/CN Price, Shocking Price), jednokrotna opłata sinking fund w wysokości 600 bahtów za metr kwadratowy oraz miesięczny czynsz maintenance na poziomie 68 bahtów za metr kwadratowy sprawiają, że projekt stanowi kompleksową propozycję dla świadomych inwestorów.