39 zdjęć

Aileen Villas Naithon Hills

od 1 551 549 zł(฿13,500,000)od 6157 zł/m²
Phuket, Tajlandia
WillaW budowie4 łączna liczba lokali2 dostępne lokale

Kluczowe informacje

TypWilla
UkończenieW budowie — Q1 2026
Łączna liczba lokali4
Dostępne lokale2
Powierzchnia180 – 250 m²
Zakres cenowy1 551 549 zł1 666 479 zł
Cena za m²6157 zł/m²

Opis

Dostępne lokale

2 Sypialnie252
1 551 549 zł(฿13,500,000)1 953 803 zł(฿17,000,000)
1 dostępne lokale
3 Sypialnie252
1 666 479 zł(฿14,500,000)2 068 732 zł(฿18,000,000)
1 dostępne lokale

Analiza inwestycyjna

40%100%
0%20%
Miesięczny dochód netto

9368 zł

Roczny dochód netto

112 417 zł

Stopa zwrotu brutto

10.6%

Stopa zwrotu netto

7.2%

Wartość za 5 lat

2 176 128 zł

Łączny ROI 5 lat

76%

Udogodnienia

Basen
Parking
Ochrona 24/7
Ogród
Monitoring CCTV
Property Management
Beach Access

Lokalizacja

Okolica i styl życia

Codzienne udogodnienia

Local supermarkets~3 km · ~5 min drive

Plaża i natura

Sirinat National ParkAdjacent · Walking distance

Naithon Beach~2 km · 5 min

Nai Yang Beach~3 km · 5 min

Banana Beach~8 km · 15 min

Jedzenie i restauracje

Naithon area restaurants~3 km · ~5 min drive

Fitness i styl życia

Blue Canyon Golf Club~8 km · ~15 min drive