14 zdjęć

Anchan Indigo II

od 4 378 012 zł(฿38,093,000)od 7989 zł/m²
Phuket, Tajlandia
WillaW budowie23 łączna liczba lokali5 dostępne lokale

Kluczowe informacje

TypWilla
UkończenieW budowie — Q4 2026
Łączna liczba lokali23
Dostępne lokale5
Powierzchnia548 – 548 m²
Zakres cenowy4 378 012 zł4 794 977 zł
Cena za m²7989 zł/m²

Opis

Dostępne lokale

Willa548
4 378 012 zł(฿38,093,000)4 794 977 zł(฿41,721,000)
5 dostępne lokale

Analiza inwestycyjna

40%100%
0%20%
Miesięczny dochód netto

25 837 zł

Roczny dochód netto

310 040 zł

Stopa zwrotu brutto

10.1%

Stopa zwrotu netto

7.1%

Wartość za 5 lat

6 140 389 zł

Łączny ROI 5 lat

76%

Udogodnienia

Basen
Parking
Ochrona 24/7
Ogród
Monitoring CCTV
Smart Home

Lokalizacja

Okolica i styl życia

Codzienne udogodnienia

Shopping Centersnearby · ~10 min drive

Plaża i natura

Layan Beachnearby · 15-20 min

Bang Tao Beachnearby · 15-20 min

Sirinat National Parkadjacent · immediate access

Fitness i styl życia

International Golf Clubsnearby · ~10-15 min drive