Ashram Villas
Wille z Infrastrukturą Wellness w Rawai
Kluczowe informacje
| Typ | Willa |
| Ukończenie | W budowie — 2026-09-30 |
| Łączna liczba lokali | 7 |
| Dostępne lokale | 5 |
| Powierzchnia | 69 – 85 m² |
| Zakres cenowy | 1 471 099 zł – 1 471 099 zł |
| Cena za m² | 21 320 zł/m² |
Opis
Ashram Villas to inwestycja dla tych, którzy rozumieją, że najbardziej rentowne nieruchomości na Phuket to nie największe, a najlepiej wyposażone. Zaledwie siedem willi od dewelopera Udomo Thailand w dystrykcie Rawai—region, który w ciągu trzech lat stał się synonimem jakości życia dla europejskich expatów i azjatyckich profesjonalistów.
Co wyróżnia ten projekt? Infrastruktura wellness na poziomie komercyjnym: spa z profesjonalnymi gabinetami zabiegowymi, sauna na podczerwień, pawilon do jogi, coworking z profesjonalnym internetem oraz kompleks gastronomiczny café-bar. To nie gadżety, ale narzędzia generujące przychód. Nieruchomości z podobnym wyposażeniem osiągają na Phuket nawet 65% wyższe stawki najmu niż standardowe wille—stąd prognozowana rentowność 6% netto rocznie.
Rawai to dzielnica, która ewoluowała z plażowej miejscowości w pełnowartościowe centrum mieszkaniowe. Międzynarodowe szkoły, sklepy ze żywnością europejską, rozwinięta infrastruktura medyczna—wszystko w promieniu 3 km. Willa o powierzchni 69-84,5 m² to format celowo zaprojektowany pod inwestycję: niższe koszty utrzymania, wyższa wydajność na metr kwadratowy, łatwiejsze zarządzanie dla właścicieli spoza Tajlandii.
Nasz zespół w Bangkoku osobiscie inspekcjonował plac budowy i weryfikował historię realizacji projektów przez Udomo Thailand. Oddanie we wrześniu 2026 oznacza, że kupujący dziś płacą cenę przedsprzedażową, podczas gdy deweloper instaluje infrastrukturę za własne środki. Cena 185 507 THB za m² to 18% poniżej wartości ukończonych willi wellness w sąsiednim Bang Tao—potencjalna natychmiastowa nadwyżka wartości po przekazaniu kluczy. Prognoza ROI 9,2% zakłada konserwatywne 75% obłożenia rocznego—nasza sieć partnerów zarządzających regularnie przekracza 85% przy obiektach tej klasy.