6 zdjęć

Botanica Wisdom

od 1 781 408 zł(฿15,500,000)od 7126 zł/m²
Phuket, Tajlandia
WillaGotowy do zamieszkania28 łączna liczba lokali25 dostępne lokale

Kluczowe informacje

TypWilla
UkończenieGotowy do zamieszkania — Q3 2026
Łączna liczba lokali28
Dostępne lokale25
Powierzchnia320 – 340 m²
Zakres cenowy1 781 408 zł1 781 408 zł
Cena za m²7126 zł/m²

Opis

Dostępne lokale

3 Sypialnie250
1 781 408 zł(฿15,500,000)3 494 434 zł(฿30,405,000)
25 dostępne lokale

Analiza inwestycyjna

40%100%
0%20%
Miesięczny dochód netto

12 657 zł

Roczny dochód netto

151 884 zł

Stopa zwrotu brutto

12.0%

Stopa zwrotu netto

8.5%

Wartość za 5 lat

2 498 518 zł

Łączny ROI 5 lat

83%

Udogodnienia

Basen
Parking
Ochrona 24/7
Ogród
Smart Home
Beach Access

Lokalizacja

Okolica i styl życia

Codzienne udogodnienia

Porto De Phuket~5 km · ~10 min drive

Robinson Lifestyle~5 km · ~10 min drive

Plaża i natura

Layan Beach~8 km · 15-20 min drive

Nai Thon Beach~9 km · 15-20 min drive

Ao Po Marina~12 km · ~15 min drive

Zdrowie i bezpieczeństwo

Bumrungrad Hospital~15 km · ~20 min drive

Thalang Hospital~8 km · ~12 min drive

Dzieci i edukacja

United World College Thailand (UWC Thailand)~2 km · ~5 min drive

Komunikacja

Phuket International Airport~18 km · ~20 min drive

Fitness i styl życia

Thanyapura Sports & Health Resort~3 km · ~7 min drive