Mouana Residence KO KAEO
Wille Freehold dla Klientów Korporacyjnych
Kluczowe informacje
| Typ | Willa |
| Ukończenie | Gotowy do zamieszkania — 2024-12-31 |
| Łączna liczba lokali | 13 |
| Dostępne lokale | 13 |
| Powierzchnia | 261 – 453 m² |
| Zakres cenowy | 2 287 099 zł – 2 746 817 zł |
| Cena za m² | 8763 zł/m² |
Opis
Trzynaście willi Mouana Residence KO KAEO w dystrykcie Ko Kaeo to odpowiedź na pytanie, gdzie kupić nieruchomość na Phuket z realną stopą zwrotu 7,8% rocznie. Ukończone w grudniu 2024 domy o powierzchni 261–453 m² stoją z dala od turystycznego zgiełku Patong, piętnaście minut od międzynarodowej szkoły i dwadzieścia od lotniska—lokalizacja, którą nasz zespół ocenia jako optymalną dla inwestycji długoterminowej, nie spekulacyjnej.
Deweloper Mouana Phuket celowo wybrał Ko Kaeo jako strefę "biznesowego zaplecza" wyspy. Podczas inspekcji w styczniu 2025 potwierdziliśmy, że standard wykończenia odpowiada normom północnoeuropejskim: okna z niemieckich profili, włoska ceramika sanitarna, właściwa izolacja ścian dwuwarstwowych. To detale decydujące o odsprzedaży po trzech-pięciu latach, gdy polski inwestor realizuje zysk kapitałowy.
Dochód z najmu 5,3% rocznie zakłada konserwatywne 200 dni obłożenia—nie liczymy na turystów plażowych, lecz na relokacje firmowe i rodziny wynajmujące na 3–6 miesięcy. Wspólna infrastruktura (siłownia, basen 25-metrowy, strefa coworkingowa) obsługuje tylko trzynastu właścicieli, więc koszty utrzymania wynoszą przewidywalne 8000 baht miesięcznie, bez niespodzianek typowych dla wielkich kondominium.
Układy trzypokojowe startują od 19,9 mln baht (około 2,1 mln złotych), czteropokojowe od 23,9 mln—oba warianty oferują 50+ metrów więcej niż apartamenty w Bangkoku za podobną cenę. Varsovia Estate zabezpieczyła dostęp do ostatniego wolnego stanu przed publiczną sprzedażą. Transfer własności w ciągu 30 dni od rezerwacji, struktura prawna freehold przez nasze biuro prawne. Ko Kaeo nie ma plaży, ale oferuje całoroczną funkcjonalność—rachunek, który coraz więcej Polaków stawia ponad widokówkowe lokalizacje z pustym portfelem po sezonie.