5 zdjęć

Resale · Canvas Cherngtalay

od 1 172 282 zł(฿10,200,000)od 19 538 zł/m²
Phuket, Tajlandia
KondominiumGotowy do zamieszkania1 łączna liczba lokali1 dostępne lokale

Kluczowe informacje

TypKondominium
UkończenieGotowy do zamieszkania — 2025-11-17
Łączna liczba lokali1
Dostępne lokale1
Powierzchnia60 – 60 m²
Zakres cenowy1 172 282 zł1 172 282 zł
Cena za m²19 538 zł/m²

Opis

Analiza inwestycyjna

40%100%
0%20%
Miesięczny dochód netto

5860 zł

Roczny dochód netto

70 315 zł

Stopa zwrotu brutto

7.8%

Stopa zwrotu netto

6.0%

Wartość za 5 lat

1 644 186 zł

Łączny ROI 5 lat

70%

Lokalizacja