22 zdjęć

The Base Rise

od 334 445 zł(฿2,910,000)od 13 442 zł/m²
Phuket, Tajlandia
KondominiumGotowy do zamieszkania29 łączna liczba lokali29 dostępne lokale

Kluczowe informacje

TypKondominium
UkończenieGotowy do zamieszkania — Q1 2025
Łączna liczba lokali29
Dostępne lokale29
Powierzchnia25 – 36 m²
Zakres cenowy334 445 zł334 445 zł
Cena za m²13 442 zł/m²

Opis

Dostępne lokale

1 Sypialnia25
334 445 zł(฿2,910,000)572 349 zł(฿4,980,000)
29 dostępne lokale

Analiza inwestycyjna

40%100%
0%20%
Miesięczny dochód netto

2528 zł

Roczny dochód netto

30 330 zł

Stopa zwrotu brutto

12.0%

Stopa zwrotu netto

9.1%

Wartość za 5 lat

469 077 zł

Łączny ROI 5 lat

86%

Ev Charging
Recepcja 24h
Ogród
Schowek
Ochrona 24/7

Lokalizacja

Okolica i styl życia

Codzienne udogodnienia

Central Festival Phuket~500m · 2 min drive

Makro~800m · Walking distance

Big C~900m · Walking distance

Plaża i natura

Phuket BeachesVarious locations · Within 30 min

Zdrowie i bezpieczeństwo

Bangkok Hospital Siriroj~1km · Walking distance

Dzieci i edukacja

International Schools~1-2km · Walking distance

Życie nocne i rozrywka

Phuket Old Town~2km · 5 min drive