93 zdjęć

The Trees Residence

od 462 734 zł(฿4,026,240)od 12 506 zł/m²
Phuket, Tajlandia
KondominiumW budowie296 łączna liczba lokali8 dostępne lokale

Kluczowe informacje

TypKondominium
UkończenieW budowie — Q4 2028
Łączna liczba lokali296
Dostępne lokale8
Powierzchnia37 – 55 m²
Zakres cenowy462 734 zł872 791 zł
Cena za m²12 506 zł/m²

Opis

Dostępne lokale

1 Sypialnia37
462 734 zł(฿4,026,240)591 271 zł(฿5,144,640)
4 dostępne lokale
2 Sypialnie55
708 352 zł(฿6,163,360)872 791 zł(฿7,594,140)
4 dostępne lokale

Analiza inwestycyjna

40%100%
0%20%
Miesięczny dochód netto

3480 zł

Roczny dochód netto

41 765 zł

Stopa zwrotu brutto

12.0%

Stopa zwrotu netto

9.0%

Wartość za 5 lat

649 008 zł

Łączny ROI 5 lat

85%

Plac zabaw
Recepcja 24h
Property Management
Ochrona 24/7
Jacuzzi

Lokalizacja

Okolica i styl życia

Codzienne udogodnienia

Boat Avenue~2 km · ~5 min drive

Porto de Phuket~3 km · ~7 min drive

Plaża i natura

Bang Tao Beach~1.5 km · 5 min

Fitness i styl życia

Laguna Golf Course~2 km · ~5 min drive